PREDAVATELJI IN INŠTRUKTORJI

 

Priimek in ime Predavatelj pri predmetih

Konzultacijske ure

2021/2022

Belič Marta, univ. dipl. ekon.

marta.belic@sc-sg.si

(02) 88 46 524

Praktično izobraževanje 1 in 2 (PS in EKON)

Ergonomija in varstvo pri delu (EKON)

PON 9:45-10:30

ČET 16:00-16:45

dr. Čerče Mojca

mojca.cerce@sc-sg.si

(02) 88 46 526

Ljudje v organizaciji (PS)

Poslovno komuniciranje (PS in EKON)

Poslovno komuniciranje in vodenje (INF)

PON 10:30-11:30

TOR 18:00-19:00

Drofenik David, univ. dipl. inž. rač. in inf.

david.drofenik@sc-sg.si

(02) 88 46 523

Osnove zgradbe in delovanja računalniških sistemov (INF)

PON 9:00-9:45

PON 15:30-16:15

Grudnik Karmen, univ. dipl. ekon.

karmen.grudnik@sc-sg.si

(02) 88 46 527

(02) 88 46 514

Poslovna matematika s statistiko (EKON)

Oblikovanje proizvodov in tehnoloških procesov (EKON)

Ugotavljanje in zagotavljanje kakovosti (EKON)

SRE 10:40-11:15

TOR 15:30-16:00

Hlastec Andrej, univ. dipl. inž. el.

andrej.hlastec@sc-sg.si

(02) 88 46 523

Operacijski sistemi II (INF) – inštruktor

PET 12:00

ČET 15:00

mag. Kotnik Gabrijela

gabrijela.kotnik@sc-sg.si

(02) 88 46 528

Poslovno komuniciranje in vodenje (INF)

ČET 10:00-11:00

ČET 15:00-16:00

Ledinek Silva, univ. dipl. ekon.

silva.ledinek@sc-sg.si

(02) 88 46 523

Osnove upravljanja in organizacija poslovanja (PS)

Projektno organiziranje poslovnih dogodkov (PS)

Organizacija in menedžment podjetja (EKON)

Prodaja (EKON)

TOR 10:35-11:20

TOR 16:00-16:40

Lekše Matjaž, univ. dipl. inž. el.

matjaz.lekse@sc-sg.si

(02) 88 46 523

Operacijski sistemi II (INF)

ČET 13:30

PET 18:00

Najrajter Dora, univ. dipl. prav.

dora.najrajter@sc-sg.si

(02) 88 46 514

(02) 88 46 527

Državna uprava in upravni postopek (PS)

Gospodarsko pravo (PS)

Poslovno pravo (EKON)

PON 7:45

TOR 15:00

Novak David, dipl. ekon.

david.novak@sc-sg.si

(02) 88 46 523

Zbirke podatkov I (INF) – inštruktor

Varnost in zaščita (INF) – inštruktor

Zbirke podatkov II (INF) – inštruktor

SRE 14:00

SRE 15:00

mag. Ocepek Domen

domen.ocepek@sc-sg.si

(02) 88 46 523

Zbirke podatkov I (INF)

Razvoj programskih aplikacij (INF)

Varnost in zaščita (INF)

Zbirke podatkov II (INF)

ČET 8:00-9:00

TOR 16:00-17:00

Ovčjak Jožica, univ. dipl. ekon.

jozica.ovcjak@sc-sg.si

(02) 88 46 527

Praktično izobraževanje 1 in 2 (INF)

Ekonomika poslovanja (PS)

Ekonomija (EKON)

Ekonomika podjetja (INF)

TOR 8:40-9:25

SRE 15:00-15:45

Plaznik Miha, univ. dipl. inž. rač. in inf.

miha.plaznik@sc-sg.si

(02) 88 46 523

Operacijski sistemi I (INF)

PET 9:30

PET 15:00

mag. Razgoršek Janja

janja.razgorsek@sc-sg.si

(02) 88 46 520

Informacijska tehnologija in podatki (PS)

Elektronsko poslovanje (PS)

Grafični in spletni dizajn v pisarni (PS)

Informatika (EKON)

Računalništvo in informatika (INF)

TOR 10:00

TOR 15:30

Samec Sekereš Jelka Helena,

dipl. nem., prev. in prof. soc.

jelka.samec@sc-sg.si

(02) 88 46 541

(02) 88 46 523

Poslovni tuji jezik 2 – nemščina (PS)

PET 9:25-10:00

ČET 15:00-16:00

Slavič Marija, univ. dipl. ekon.

marja.slavic@sc-sg.si

(02) 88 46 523

Račnovodstvo in finančno poslovanje (PS)

Insolvenčni postopki (EKON)

Računovodstvo za samostojne podjetnike (EKON)

Stroškovno računovodstvo (EKON)

SRE 12:00-13:00

SRE 15:00-16:00

Smolar Sonja, univ. dipl. ekon.

sonja.smolar@sc-sg.si

(02) 88 46 526

Sodobno vodenje pisarne (PS)

Osnove poslovnih financ (EKON)

Trženje (EKON)

Nabava (EKON)

Podjetništvo (EKON)

ČET 9:00

ČET 15:00

Smolčnik Tomaž, univ. dipl. org.

tomaz.smolcnik@sc-sg.si

(02) 88 46 525

Elektronsko poslovanje (PS) – inštruktor

Grafični in spletni dizajn v pisarni (PS) – inštruktor

Informatika (EKON) – inštruktor

Računalništvo in informatika (INF) – inštruktor

Računalniške komunikacije in omrežja II (INF) – inštruktor

Programiranje II (INF) – inštruktor

SRE 9:30-10:30

TOR 17:00-18:00

Štrovs Gagič Milena, prof.

milena.strovs@sc-sg.si

(02) 88 46 523

Poslovni tuji jezik 1 in 2- angleščina (PS)

Poslovno sporazumevanje v slovenskem jeziku (PS)

Poslovni tuji jezik 1 in 2- angleščina (EKON)

Strokovna terminologija v tujem jeziku – angleščina (INF)

TOR 9:25

PON 15:30

Urisk Luka, mag. posl. inf.

luka.urisk@sc-sg.si

(02) 88 46 525

Informacijsko-komunikacijska podpora v pisarni (PS)

Informatika (EKON)

Računalniške komunikacije in omrežja I in II (INF)

Programiranje I in II (INF)

Vzdrževanje sistemske programske opreme (INF)

ČET 8:00

SRE 15:00

 dr. Vorina Anton

anton.vorina@sc-sg.si

(02) 88 46 523

 Poslovna logistika (EKON)

PON 8:00-8:45

TOR 15:00-15:45

 

Strokovni sodelavci

 

Ravnateljica

  • mag. Janja Razgoršek

janja.razgorsek@sc-sg.si

Referent

  • Mitja Hudovernik, dipl. ekon.

visja.sola@sc-sg.si